COD REQUEST am o lucrare de licenta FACILITAREA PROCESULUI DE INVATAREA A VHDL

unda25

New member
YM                  undan_uk@yahoo.com

AM DEJA DOCUMENTATIA DAR DIN PACATE NU MAI AM CODUL SURSA AL PROGRAMULUI sunt defapt niste clase facute in mfc pt invatare si simulare din VHDL  prin intermediul vc cine ma poate ajuta

CUPRINS
Cap. 1. INTRODUCERE.........................................................…….....1
Cap. 2. TEHNICI DE SIMULARE.............................................. …....2
          2.1.Notiuni generale.......................................................…..…...2
2.2.Etapele simularii.......................................................……....6
Cap.3.SISTEMUL DE DEZVOLTARE VISUAL C++ 4……………..9
3.1.Scurta prezentare despre Bibliotecile MFC……………..….9
3.2. Arhitectura Document/View………………………………10
          3.3. Prezentarea claselor din MFC folosite in proiect……… …13
          3.4. Lucrul cu proiectele………………………………………..26
Cap. 4.  PREZENTAREA LIMBAJULUI VHDL
        4.1. Caracteristici..............................................................……28
          4.2. Elemente de baza........................................................……31
          4.3. Stiluri de modelare..........................…........................……33
          4.4. Modelarea structuralã...............................................……..36
          4.5. Simularea....................................................................…...39
Cap.5. DESCRIEREA PROGRAMULUI
          5.1.Introducere…………………………………………………41
          5.2.Descrierea programului……………………………………42
          5.3.Editarea si gestionarea schemei logice…………………….44
Cap.6. REZULTATE...................................................................…..48
Cap.7. CONCLUZII....................................................................…..50
Bibliografie..................................................................................…..51

undan_uk@yahoo.com
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top