C0hesion AMS întrebare

S

sutapanaki

Guest
Salut,

Sunt la noi folosind C0hesion AMS ver.6 în Windows.Am următoarea problemă / întrebare.Ultima oară când am creat utilizator folosind setările Cadence Compozitor utilizator pre-seturi şi, de asemenea, schimbarea de icoane pe bara de instrumente, precum şi schema de culoare.Asta este am personalizat meu mediu.Când am deschis-o astăzi însă acest lucru a fost pierdut şi a reiniţializa la setările iniţiale, şi am fost nevoită să facă din nou exersise.Deci, cum pentru a salva setările de utilizator, astfel încât acestea sunt amintite de către sistemul de data viitoare când am să-l utilizaţi?Este posibil să port aceste setări de la o altă maşină şi anume, în care sunt salvate de fişiere (probabil, acest lucru este ceva. INI fişier) şi cum să găsiţi acest fişier?
Mulţumesc

 
Spółka CT Creative Team po raz kolejny podpadła konsumentom, których, zdaniem UOKiK, naciągnęła na SMS-y o podwyższonej opłacie. Tym razem na celownik wzięła dzieci.

Read more...
 
ar trebui să salvaţi setările într-un fişier numit display.drf, care află în casa ta Dir.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top