Voilations

S

sureshsirpurapu

Guest
Eu sunt in cautarea unui docuent buna pe de configurare şi ţineţi voilations timp în Disign de ceas pentru un sistem digital într-un ASIC.unii, vă rugăm să o ajute

 
Motorola nie traci czasu i pracuje nad trzema nowymi smartfonami z wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości. Według tych informacji, modele te są oznaczone symbolami XT1578, XT1585 i XT192A. Pracują pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop i są przeznaczone dla amerykańskiego operatora Verizon. Jednym z nich może być długo oczekiwany flagowy smartfon Mot...

Read more...
 
http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=46573&highlight =

Se referă la cele de mai sus, există un fişier descărcat care ar putea fi utile

cu respect
Raghu

 
Salut
puteţi găsi o mulţime de text despre înfiinţat apăsat pe net.chiar try google
găsi ataşat un doc pentru înţelegerea conceptelor timimng.Sper că va fi de ajutor
cu respect

 
setup şi de ori deţin depind s pe celula de biblioteca, care sunt date de foundy.
timp sewtup spune că timp înainte de marginea ceas vine de date trebuie să fie stabile la intrare D
de timp ţineţi spune că datele trebuie să fie stabilă pentru această perioadă de timp după marginea ceasului

 
chiar şi aceasta ar putea ajuta u, astfel cum acestea sunt în general de căutări pe net acest lucru nu ar deranja de mult, dar încă acest lucru este principal.Adaugat dupa 7 minute:Imi pare rau, nu a putut descărca fişierul mai devreme, vă rugăm să vedeţi acum,

ceea ce priveşte Raghu
Ne pare rau, dar ai nevoie de login pentru a vizualiza această ataşament

 
vă mulţumesc pentru Raghu ajutor.fişierul mi-a dat pe considerente de sincronizare a fost de ajutor bun.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top