Smart Media documentaţia

M

mx568

Guest
Caut o documentaţie tehnică (fişe tehnice) din Smart Media 8M să 128M carduri de memorie.

mulţumesc

*****************************************
Vă rugăm să nu răspundeţi cu excepţia cazului în care aveţi informaţii utile pentru a adăuga pe această post.Thanks "

[Acest mesaj a fost editat de: mx568 pe 2002-01-16 13:53]

 
Sony na targach CES 2015 w Las Vegas postanowiło odświeżyć markę odtwarzaczy muzycznych Walkman. Pojawił się kolejny produkt z tej linii działający pod kontrolą systemu Android, ale nawet najbardziej oddani fani produktów japońskiej firmy będą musieli się poważnie zastanowić nad jego zakupem.

Read more...
 
Încearcă asta: h ** p: / / www.sandisk.com / tech / oem_design / mmc_dc.asp

 
te după datasheets sau care caută informaţii pentru o SmartMedia pe bază de proiect?

[Acest mesaj a fost editat de: O-Dog pe 2002-01-18 01:42]

 
Mulţumesc!
Pe acest site l-am găsit informaţii utile despre CompactFlash MultiMediaCard, dar şi eu sunt încă în căutarea SmartMedia datasheet.
 
Aceeaşi companie produce Smart Media cards.You poate vedea datasheets lor în societate site.Cheers.

 
Buna, acolo
orice organism poate da-mi o idee de design pentru interfaţare a SmartMedia (128MB) la 8051 microcontroler.Am nevoie pentru a 8-canal analogic de date de date în scris pentru a samrtmedia în format FAT16 şi fişier poate citi înapoi la PC, utilizând aplicaţia SmartMedia cititor.

Am proiectat de hardware shematics Dar eu nu sunt în măsură să sârmă de firmware pentru a scrie date la SmartMedia în format FAT16.poate orice organism ajută-mă pentru această cerere,

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top